MENU
Shporta

Veshje Lekure per Sediljet e Makines

Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
-8 %
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines

Veshje Lekure per Sediljet e Makines


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Veshje Lekure

Karakteristikat kryesore:

  • lekure kunder ujit + mesh fabrike, e bute, e rehatshme dhe antibakteriale
  • mbron ndenjeset origjinale ne menyre perfekte
  • teper praktike

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
5,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Veshje Lekure
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.