MENU
Shporta

Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754

Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
-5 %
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754
Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza | KUFJE TRUST #21754

Kufje Trust Leva Wireless me Bluetooth te Zeza me Mikrofon #21754


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje Trust Leva

Modeli : #21754

Kontroll ne Distance : Po 

Versioni Bluetooth : 4.2 

Lloji i Konektorit : 3.5 mm 

Madhesia e Driver-it : 40 mm

Rezistenca e Plote : 32 Ohm 

Niveli i Trysnise se Tingullit : 85 dB

Pergjigjia e Frekuences : 20 - 20000 Hz

Distanca e Transmetimit : 10 m 

Koha per te Folur/Degjuar Muzike : 8 hrs 

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
4,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: #21754
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.