MENU
Shporta

Mini GPS per Makinen Tuaj

Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Hot -38 %
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj
Mini GPS per Makinen Tuaj

Mini GPS per Makinen Tuaj


Pershkrimi i Produktit

Emri :  GPS

Frekuenca : Quad-Band GSM

Saktesia : 100%

Baterise : bateri e integruar 

Pershtatet : me cdo model makine 

Aplikacioni i nevojshem : SinoTrack

Monitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe reale

Funksionimi : per te funksionuar nevojitet vetem nje karte SIM te cdolloj operatori telefonik

Instalimi :  lehtesisht i thjeshte, mjafton vetem nje burim 12 Volt

Vecori : shikoni historikun e levizjes se makines ne harte ose mjafton te dergoni nje sms ne numrin e vendosur ne GPS dhe ju vjen me sms vendodhja reale e makines


Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj ne kohe reale, kjo eshte pajisja qe jua mundeson !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
7,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mini GPS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.