MENU
Shporta

Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
-29 %
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless dhe Mouse Pad per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues Wireless & Mouse Pad

Marka : Leanonus

Pershtatet : Me te gjitha modelet me teknologji karikimi wireless.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Leanonus dhe mundeson karikimin e shpejte te telefonit tuaj nepermjet wireless-it. Ju mund ta vendosni karikuesin ne prize dhe me pas mjafton te vendosni telefonin tuaj mbi te dhe do te karikohet pa pasur nevojen e vendosjes se fishes ne telefonin tuaj.

Gjithashtu produkti i mesiperm sherben edhe si mouse pad . Materiali eshte lekure.

Super cilesor dhe Fast Charger !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,699Leke
2,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Leanonus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.