MENU
Shporta

Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless Baseus per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues Wireless

Marka : Baseus

Pershtatet : Me te gjitha modelet me teknologji karikimi wireless.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Baseus dhe mundeson karikimin e shpejte te telefonit tuaj nepermjet wireless-it. Ju mund ta vendosni karikuesin ne prize dhe me pas mjafton te vendosni telefonin tuaj mbi karikuesin me wireless dhe do te karikohet pa pasur nevojen e vendosjes se fishes ne telefonin tuaj.

Super cilesor dhe Fast Charger !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
2,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.