MENU
Shporta

Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope

Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope
Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope
-14 %
Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope
Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope
Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope

Kamera Sigurie 2MP IP | Set Kamera 4 cope


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kamera Sigurie IP

Kamera : 2 MP

Sasia : 4 cope

Detaje : 

Kamera siguron filmime te nje kualiteti maksimal te imazheve. Per menyren e instalimit gjithashtu ne ju ofrojme ndihme me anen e teknikeve me eksperience te larte ne fushen e mbikqyrjes me video .

Seti perfshin : 

 • 1 x rregjistrues HD
 • 4 x kamera 2MP per jashte dhe brenda
 • 1 x aplikacioni (iDMSS)
 • 1 x PC Software (PSS)
 • Suporti Web per internet explorer
 • 4 x kabell per lidhjen e kamerave CAT5 20 metra
 • 1 x kabell rrjeti LAN
 • 1 x USB Mouse
 • 1 x fasheta


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
49,999Leke
57,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: Set Kamera Sigurie
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.