MENU
Shporta

Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''

Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
-18 %
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''
Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''

Laptop Fujitsu Lifebook E752 13.3''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Laptop 

Marka : FUJITSU

Modeli : Fujitsu LifeBook E752 

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional

Dimensionet : 37.2 x 24.5 x 3.5 mm

CPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Intel Core i5 / 2.6 GHz

RAM/ Memorie : 4GB / 16 GB

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

Hard-Disk : 320 GB

Karta Grafike : Intel® Chipset

Ekrani ( Dispaly ) : 13.3 inch 

Rezolucioni : 1336 x 768 pixels

Kapaciteti i baterise : 6700 mAh

Jetegjatesi e baterise : 12 ore


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
24,499Leke
29,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Fujitsu Lifebook E752
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.