MENU
Shporta

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Vetem Online -15 %
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Kamera P2P 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kamera Sigurie

Lidhja : me WiFi

Rrotullimi : 360 grade 

Rrotullimi i kokes se kameres : 90 grade

Vecori : permban mikrofon dhe altoparlant 

Monitorim : nepermjet aplikacionit nga telefoni, tableti, PC etj

Aplikacioni : suporton monitorimin nga disa persona online

Suporton : Android, iPhone/iOS, Smart Mobile Phone, Tablet .

Perfshin : Kamera IP, Karikuesi DC 5V, Kabell(1 meter) dhe karte SD 32GB .

Detaje : 

Kamera Sigurie per Shtepi ka gjithcka qe ju nevojitet per nje kamera te sigurise se brendshme . Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia me anen e telefonit, tabletit, pc etj nepermjet aplikacionit .

Kamera mundeson rrotullimin 360 grade dhe eshte e pajisur me mikrofon e altoparlant. Kamera suporton detektimin e levizjes dhe rregjistrimin e alarmit duke bere te mundur qe te njoftoheni mbi alarmet .Me anen e aplikacionit mund te logohen disa persona dhe mund te realizojne monitorimin e ambjentit. 

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
6,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Kamera Sigurie
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.