MENU
Shporta

Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05

Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
-17 %
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05

Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Llampe

Marka : Remax

Modeli : RT-C05

Kapaciteti i Baterise : 1200 mAh

Fuqia max : 1.5 W

Detaje : 

Produkti eshte i markes Remax, vjen me bateri te integruar te ringarkueshme dhe eshte mjaft e pershtatshme per tu perdorur gjate nates, per lexim , kamping ose zyre.

Ndricuesi Remax eshte portative, e qendrueshme dhe e lehte per tu perdorur. Eshte shume e thjeshte ne perdorim dhe dizanji i saj modern e ben akoma edhe me te pershtatshme funksionimin e saj.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,899Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Remax RT-C05
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.