MENU
Shporta

Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)

Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
-30 %
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)
Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)

Mouse me Wireless A4 Tech (G3-200N)


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mouse

Modeli : A4 Tech (G3-200N)

Tipi : Wireless 2.4 GHz

Distanca e Komunikimit : 10-15 metra

Jetegjatesia e Baterise : 12 muaj

Sistemi Operativ : Windows XP/ VISTA/ 7/  8/ 8.1/ 10 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
1,399Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: A4 Tech (G3-200N)
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.