MENU
Shporta

Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj

Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
-15 %
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj

Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mi Band 5

Marka : XIAOMI

Rezolucioni i ekranit : 126*294 pixels

Display : 1.1" AMOLED 

Lidhja : Bluetooth versioni 5.0

Kapaciteti i Baterise : 125mAh 

Koha e karikimit full : rreth 2 ore

Autonomia e Baterise : Zgjat 20 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .

Pershtatet : Sistem Operativ Android / iOS

Vecori : Reziztente ndaj ujit deri ne nivelin 50 metra.

Perfshihet : Xiaomi Mi Band 5, karikuesi perkates dhe manuali i perdorimit .

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, cilesia origjinale dhe sherben si matese e aktivitetit tuaj me nje numer te gjere funksionesh .

Xiaomi Mi Band 5 ka disa funksione:

  • Ju njofton per cdo sms/ telefonate qe merrni ne celularin tuaj !
  • Mat rrahjet e zemres !
  • Monitoron hapat dhe kalorite !
  • Ju ndihmon ne permisimin e kohes se gjumit !
  • Ju ndihmon ne aktivitetin fizik !

Xiaomi Mi Band 5 nje produkt lehtesisht praktik dhe i domosdoshem ne jeten e perditshme ! 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
6,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi Band 5
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.