MENU
Shporta

Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra

Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
-23 %
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra

Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Depilator

Marka : SH-Brown

Modeli : SH-3202

Target : Femrat

Burimi : energji elektrike

Pajisur : 2 koka shtese


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,299Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Sh-Brown
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.