MENU
Shporta

Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB

Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
-22 %
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB

Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Hard Drive

Modeli : Toshiba

Output ( Dalja ) : Sata III

Shpejtesia: 6Gbps

Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Kursim energjie 16%..

Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,999Leke
8,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Toshiba
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.