MENU
Shporta

Fishe Karikimi Origjinale per iPhone

Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
-17 %
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone
Fishe Karikimi Origjinale per iPhone

Fishe Karikimi Origjinale per iPhone


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe Karikimi

Marka : Apple

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, USB ne Lightning(iPhone) cilesia origjinale te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke nisur nga 5/5s/6 --- XS Max/11/11 Pro/11 Pro Max etj.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.