MENU
Shporta

Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB

Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
-31 %
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB
Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB

Samsung Galaxy S7 edge | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32/ 64/ 128 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 6.0

Dimensionet : 150.9 x 72.6 x 7.7 mm

CPU (Proçesori ) : Quad-Core ( 2x2.5 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo )-G9350

RAM/ Memorie : 4GB /  32GB ; 4GB /  64GB ; 4GB /  128GB

Karta Grafike : Adreno 530

Ekrani ( Dispaly ) : 5.5 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2560 pixels

Kamera : 12MP / 5MP

Kapaciteti i baterise : 3600 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
22,499Leke
32,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S7 edge
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.