MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
-28 %
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Me Bluetooth

Detaje : 

Kufje Bluetooth me magnet jane te pershtatshme per te gjitha modelet iPhone, Samsung, Xiaomi etj. Kufjet jane te pershtatshme per vrap pasi magneti ben te mundur qendrimin e tyre ne menyre uniforme. Mjaftojne vetem 2 ore per te mundesuar karikimin e plote ( FULL)  te tyre dhe qendrojne rreth 100 ore ne gjendjen standby.

Cilesore, funksionale dhe kunder ujit !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,799Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kufje me Bluetooth
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.