MENU
Shporta

Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje

Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
-23 %
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje

Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Drite LED

Marka : Xiaomi

Dimensionet : 7cm (gjatesi) x 7 cm (gjeresi) x 4 cm (trashesi)

Materiali : ABS + metal

Voltazhi : 0-5 W

Drita : ngjyra e bardhe

Efekti i drites : 2700K

Opsione : sensor ndaj levizjes ose kalimit te personave

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi dhe e ndertuar me sensor duke bere te mundur te ndizet automatikisht ne ambjente te erreta. Mjafton te vendosni produktin ne prize dhe me pas ajo e realizon automatikisht punen e saj. Drita me sensor nuk ka nevoje per nderrimin e baterise pasi vendoset ne prize dhe gjithashtu eshte super ekonomike pasi konsumon shume pak energji deri ne 4KWh ne vit .

Nje produkt i tille eshte mjaft praktik dhe i domosdoshem ne jeten tuaj te perditshme !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,199Leke
1,559Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.