MENU
Shporta

Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S

Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
-25 %
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S
Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S

Prize Inteligjinte me WiFi | Smart Switch Broadlink SP3S


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Prize Smart

Marka : Broadlink

Modeli : SPS3

Dimensionet : 90mm x 50mm x81.6mm

Suporton : iOS 7.0 e siper / Android 4.0 e siper

Fuqia : 100-240V AC 

Frekuenca : 50-60Hz

Detaje : Priza Smart pershtatet lehte dhe mundeson kontrollim te lehte te pajisjeve tuaja elektronike, te cilat i keni ne shtepi. Per ta perdorur mjafton te klikoni ne telefonin tuaj. Pajisja perdoret per te kontrolluar a jane pajisjet elektronike te ndezura ose te fikura. Ne rast se keni harruar ndonje pajisje te ndezur, atehere ky produkt realizon fikjen e tij.

Skeduloni kohen me vetem nje klik per pajisjet elektroshtepiake !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Broadlink SP3S
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.