MENU
Shporta

Aeroplan Loder | Lodra per Femije

Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
-50 %
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije
Aeroplan Loder | Lodra per Femije

Aeroplan Loder  | Lodra per Femije


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Aeroplan

Ngjyrat : Blu, Portokalli, E kuqe, Jeshile, E Verdhe

Madhesia : 35mm

Detaje : 

Produkti eshte cilesor. Eshte 35mm i gjate, pesha e tij eshte e lehte dhe mundeson balancimin ne fluturim te aeroplanit.

E pershtatshme per ambjente te hapura.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
249Leke
499Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: Aeroplan Loder
 • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.