MENU
Shporta

Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB

Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
-13 %
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB

Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Android TV Box

Marka : T95 S1

Memorie : 8 GB

RAM : 2GB

Power ( Energjia ) : DC 5V / 2A

Sistemi Operativ : Android

Procesori ( CPU ) :  Amlogic S905W Quad-Core 64 bit

Karta Grafike ( GPU ) :  Penta-Core Mali-450

Lidhja : me Wireless

Video Output : HDMI 2.0

System Upgrade : i perfshire

Vecori : Remote control- Kontroll ne Distance 

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,499Leke
7,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: T95 S1
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.