MENU
Shporta

Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro

 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
-17 %
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro
Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro

 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 Pro


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Basesus Encok W04 Pro

Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0

Frekuenca : 20Hz -20KHz

Koha standby :350 ore

Koha per karikim : 1 ore

Koha per muzike : 5 ore

Koha me kutine e karikimit : 20-25 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Kapaciteti i baterise : 

  • 400 mAh kutia mbajtese e karikimit
  • 37 mAh kufjet

Vecori : kunderujit, kutia mbajtese suporton edhe karikimin wireless etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
5,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus Encok W04 Pro
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.