MENU
Shporta

Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder

Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
-67 %
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder

Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese per Telefonin 

Ngjyra : e zeze

Perdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit tek krahu per vrap, palester, joga etj

Materiali : Silikon- material i qendrueshem, kunder ujitArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Universal
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.