MENU
Shporta

Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate

Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
-29 %
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate

Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Makine Dylli

Target : Femrat

Burimi : energji elektrike

Funksioni : perdoret per ngrohjen e shufres se dyllit

Perdorimi : 

  • Fillimisht ju lutem siguroni qe lekura juaj te jete e paster
  • Me pas vendosni shufren e dyllit tek makina e saj
  • Vendosni pajisjen ne prize dhe mbajeni deri ne momentin qe dylli fillon te shkrihet
  • Ne fund aplikoni dyllin.

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
1,199Leke
1,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Makine Dylli
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.