MENU
Shporta

Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
-25 %
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger
Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger

Karikues Wireless Ugreen dhe Mbajtese per iPhone 8, X, XS,11 Pro, Samsung S8, S9, Note 8/9 Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues Wireless dhe Mbajtese

Marka : Ugreen

Pershtatet : Me te gjitha modelet me teknologji karikimi wireless.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Ugreen dhe mundeson karikimin e shpejte te telefonit tuaj nepermjet wireless-it. Gjithashtu sherben edhe per mbajtjen e celularit tuaj horizontalisht dhe vertikalisht duke e bere me te pershtatshme karikimin e tij.

Siguron max e fuqise :

  • 10W per Samsung Galaxy S10E / S10 / S9+ / S9 / S8+ / S8 / S7 edge / S7 / S6 edge +
  • 7.5W per Samsung Note 10 / Note 9 / Note 8 / Note 7
  • 5W per iPhone 11 Pro Max / iPhone 11 Pro / iPhone 11 / iPhone XS Max / iPhone XR / iPhone XS / iPhone X / iPhone 8 Plus / iPhone 8

Super cilesor dhe Fast Charger !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Ugreen
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.