MENU
Shporta

Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel

Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
-42 %
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel

Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pjaster Flokesh

Marka : NOVA

Modeli : SX-8006

Materiali : Çelik ( material qe nuk ndryshket )

Voltazhi : 220V - 240V

Funksioni : per te realizuar floke te drejta

Pershtatet : me te gjitha tipet e flokeve

Perdorimi : perdoret kryesisht per udhetime dhe ze nje vend te vogel ne cante

Detaje : 

Produkti eshte i markes Nova dhe realizon shtrirjen per te gjitha tipet e flokeve. Pjasteri Novat perdoret kryesisht ne udhetime pasi ze nje vend te vogel ne canten ose valinxhen tuaj te udhetimit. 

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
699Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: NOVA
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.