MENU
Shporta

Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350

Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
I Ri -13 %
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350

Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Router

Marka : Xiaomi AC2350

Versioni : Gigabit

Procesori : QCA9563

Shpejtesia : 2183 Mbps

RAM : 128 MB

Band : dual band

  • 2.4 GHz suporton 3 input dhe 3 output 450 Mbps
  • 5 GHz suporton 4 input dhe 4 output 1733 Mbps

Antena : 7 antena me sinjal te larte + 1 antene AIoT

Porta: 1 porte Gigabit WAN dhe 3 porta Gigabit LAN
Suporton : deri tek 128 pajisje

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, versioni Gigabit dhe siguron nje mbulim te qarte te wireless-it ne cdo skaj te ambjentit tuaj.

Vecori te Router-it Mi 4A Gigabit : 

  • kapaciteti i memories 128MB
  • suporton 2 band frekuencash 2.4GHz dhe 5GHz me shpejtesine 2183 Mbps
  • pajisur me 8 antena te jashtme
  • mund te lidhen njekohesisht deri ne 128 pajisje
  • perfshin router, user manual, kabell per karikim dhe kabell ethernet


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,998.77Leke
7,998.77Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi AIoT AC2350
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.