MENU
Shporta

MiraScreen K4 Wireless WiFi Display

MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
Vetem Online -20 %
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display

MiraScreen K4 Wireless WiFi Display


Pershkrimi i Produktit

Emri :  MiraScreen

CPU (Procesori) : AM8258

Shpejtesia e CPU : 600 MHz

RAM : 128 MB

Frekuenca e WiFi : 2.4 GHz

Rezolucioni : 1920 x 1080p

Energjia : 5V 1A

Detaje : 

MiraScreen K4 mundeson transmetimin e videove, imazheve, lojrave etj nga telefoni ose smartphone juaj ne TV.

Mjafton te vendosni MiraScreen ne TV dhe gjithcka qe ndodhet ne telefonin tuaj mund ta shikoni ne ekran te madh televizori .

Me MiraScreen ju arrini te shijoni cdo gje qe ndodhet ne celularin tuaj ne nje ekran TV !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: MiraScreen K4
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.