MENU
Shporta

Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO

Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
--8 %
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 | Desktop PC AIO

Kompjuter HP PC 200G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 SO  | Desktop PC AIO


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kompjuter AIO

Marka : HP

Modeli : 3VA38EA

Display : 21.5'' (inch) Full HD LED

Procesori : Intel Core™ i5-8250U (1.6GHz, 6MB)

RAM  : 4GB DDR4-2133 MHz

Hard Disk : 1 TB

Karte Grafike : Intel® UHD Graphics

Sistemi Operativ : Microsoft Windows 10 Pro

Vecori : non-touch


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
78,999Leke
72,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: HP
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.