MENU
Shporta

Lapsa per Samsung Galaxy Note 5

Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
-32 %
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5
Lapsa per Samsung Galaxy Note 5

Lapsa per Samsung Galaxy Note 5


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Laps per Samsung

Pershtatet : Samsung Galaxy Note 5

Detaje :  

Lapsi ka ndjeshmeri te larte mbi ekranin e celularit tuaj dhe ju mund te shtypni, klikoni disa here, terhiqni, levizni, vizatoni lehte dhe saktesisht sikur te perdorni nje stilolaps te vertete. Pika e stilolapsit eshte mjaft e bute ne menyre qe te mos shkaktoje gervishtje mbi ekranin e celularit tuaj. 

Material cilesor dhe praktik ne perdorim !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy Note 5
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.