MENU
Shporta

Ndares Sinjali HDMI Splitter

Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
-36 %
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter

Ndares Sinjali HDMI Splitter


Pershkrimi i Produktit

Emri : HDMI Splitter

Suporton : HDMI 1.3b

Input / Output : 3 input dhe 1 output

Rezolucioni HDTV : 1080p 

Rezolucioni ne kompjuter : 1920 x 1200

Suporton : sinjale audio dhe video

Suporton : rezolucionet 480p, 720p, 1080i, 1080 dhe 1920 x 1200

Detaje : 

HDMI Splitter realizon ndarjen e sinjalit duke bere te mundur transmetimin audio/ video me kualitet maksimal ne 2 ose me shume pajisje. Lidhet me me shume se tre burime te ndryshme HDMI si : HD DVD, SONY PS/3 player etj , me nje porte te vetme HDMI ne monitorim ose HDTV. Ndryshohet lehtesisht midis tre burimeve te ndryshme HDMI dhe nuk ka nevoje per energji per pajisjet standarte hyrese. 

Instalimi eshte teper i thjeshte dhe teper praktik !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
999Leke
1,549Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HDMI Splitter
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.