MENU
Shporta

Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie

Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
-38 %
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie
Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie

Set dy cope Radio Marrese Baofeng | Walkie Talkie


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Radio Marrese

Distanca e transmetimit : deri ne 2 km vije ajrore

Perfshin : 2 radiomarrese, antenat, kufjet dhe manualin e perdorimit

Funksioni : realizon komunikimin midis 2 personave deri ne 2 km vije ajrore me anen e frekuencave


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
7,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baofeng
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.