MENU
Shporta

Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V

Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Vetem Online -13 %
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V
Konvertues Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V

Konvertues  Energjie Makine 100W | Power Inverter DC 12v to AC 220V


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Emri: Konvertues 

Fuqia : 100W

Tensioni i daljes: AC220V / 110v ± 10%

Tensioni i hyrjes: DC12V 15A MAX

Mbrojtja nga nën tensioni: 10-11V

Mbrojtja nga mbitensioni: 15-16V

Pesha: 190g

Madhësia: 11 x7 x 6cm


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Inverter 100W

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.