MENU
Shporta

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
I Ri -22 %
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2P


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kamera Sigurie

Lidhja : me WiFi

Rrotullimi horizontal : 355 grade 

Rezolucioni : 720p

Komunikimi : 2 way ( kudo qe ndodheni arrini te komunikoni nepermjet kameres)

Vecori : permban mikrofon dhe altoparlant, infrared per vizionin gjate nates, motion detection etj

Monitorim : nepermjet aplikacionit nga telefoni, tableti, PC etj

Suporton : Android, iPhone/iOS, Smart Mobile Phone, Tablet .

Detaje : 

Kamera Sigurie per Shtepi ka gjithcka qe ju nevojitet per nje kamera te sigurise se brendshme . Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia me anen e telefonit, tabletit, pc etj nepermjet aplikacionit .

Kamera mundeson rrotullimin 355 grade per nje monitorim te plote te ambjentit tuaj dhe eshte e pajisur me mikrofon e altoparlant. Kamera suporton detektimin e levizjes dhe rregjistrimin e alarmit duke bere te mundur qe te njoftoheni mbi alarmet .Me anen e aplikacionit mund te logohen disa persona dhe mund te realizojne monitorimin e ambjentit. Gjithashtu permban edhe vizionin per naten duke e bere edhe me profesionale si produkt. 

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kamera IP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.