MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker

Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
-21 %
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker
Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker

Boks me Bluetooth Y-09 | Music Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : Y-09

Frekuenca : 100Hz -20KHz

Voltazhi : 3 - 5.5 V

Input Power : DC 5V

Output Power : 3W

Koha per perdorim : 180 min

Koha per karikim : 120 min

Kapaciteti i baterise : 600mAh

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Y-09
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.