MENU
Shporta

Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
-13 %
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy S5 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 4.4.2

Dimensionet : 142 x 72.5 x 8.1 mm

CPU (Proçesori ) : Quad-Core 2.5 GHz Krait 400

RAM/ Memorie : 2GB /  16GB

Karta Grafike : Adreno 330

Ekrani ( Dispaly ) : 5.1 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1080 x 1920 pixels

Kamera : 16MP / 2MP

Kapaciteti i baterise : 2800 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
13,999Leke
15,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S5
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.