MENU
Shporta

Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh

Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
-8 %
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh

Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAh


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Power Bank

Marka : Auris

Kapaciteti i baterise : 12 000 mAh

Funksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit dhe e merrni me vete ne udhetime, sporte etj .

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
2,199Leke
2,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AURIS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.