MENU
Shporta

Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti

Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
-25 %
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti
Switch D-Link me 5 Porta Gigabit | Pajisje Rrjeti

Switch D-Link me 5 Porta Gigabit


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Switch

Marka : D-Link

Shpejtesia : Gigabit / sec ose 10/ 100 / 1000 Mbps

Detaje : 

Produkti eshte i markes D-Link dhe sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht . 

Vecori te Switch-it : 

  • pajisur me 5 porta RJ45 Gigabit ose 10/ 100 / 1000 Mbps
  • auto MDI/ MDIX Crossover per te gjitha portat
  • skema switching store and forward
  • instalim i thjeshte dhe nuk ka nevoje per konfigurim


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: D-Link
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.