MENU
Shporta

Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table

Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table
Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table
I Ri -29 %
Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table
Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table
Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table

Mbajtese Telefoni Alumini per Tavoline| Black Phone Stand Table


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese Celulari

Pershtatet : me te gjitha modelet smarphone

Dizanji : model gjeometrik tre-dimensional

Vecori : vend i rezervuar per mbajtjen e celularit


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Smartphone
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.