MENU
Shporta

Set me 4 Sensore Parkimi per Makine

Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
-18 %
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine
Set me 4 Sensore Parkimi per Makine

Set me 4 Sensore Parkimi per Makine


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Sensor Parkimi

Voltazhi : 12V DC

Rate : 10.5V- 16V DC

Rate i rrymes : 100mA- 300mA

Distanca e detektimit : 0.3-2 metra

Temperatura e modulit te kontrollit : -30 - 80 grade celcius

Temperatura e display : -20 - 70 grade celcius

Madhesia LED : 9 * 1.5 cm

Pesha e display : 88 grame

Madhesia e kutise se kontrollit : 10.5 * 6 * 2 cm

Pesha e kutise se kontrollit : 63 grame

Detaje : 

Seti eshte i pajisur me 4 sensore parkimi te cilat ndihmojne per te parandaluar perplasjet e rrezikshme dhe te kushtueshme. Sensoret rrisin sigurine e pasagjereve, familjareve dhe kembesoreve qe jane ne afersi te mjetit ne levizje.

Gjithashtu arrin te detektoje femijet e vegjel dhe muret e uleta.Materiali i tyre eshte kunderujit dhe ngrirjen cka i ben te pershtatshme ne cdo mjedis. Mbulimi i tyre arrin deri ne 2.5 metra. 

Sensoret instalohen lehtesisht dhe jane mjaft te domosdoshme per makinen tuaj !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,799Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Sensor Parkimi
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.