MENU
Shporta

Laptop Dell Latitude E6220 12.5''

Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
-16 %
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''
Laptop Dell Latitude E6220 12.5''

Laptop Dell Latitude E6220 12.5''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Laptop 

Marka : DELL

Modeli : Dell Latitude E6220

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional

CPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Core i5-2520M / 2.5 GHz

RAM : 4GB 

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

Hard-Disk : 160 GB

Karta Grafike : Intel® Graphics 3000

Ekrani ( Dispaly ) : 12.5 inch 

Rezolucioni : 1336 x 768 pixels


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,899Leke
18,999Leke
Cmimi i konvertuar ne pike: 159
  • Stock: In Stock
  • Model: Dell Latitude E6220
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.