MENU
Shporta

Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum

Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
I Ri -17 %
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum

Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fshese Dore

Fuqia : 65W

Autonomia e baterise : Mund te pastroje deri ne 22 minuta 

Detaje : 

Fshese dore me korent perdoret per te pastruar cdo grimce qe mund te ndodhet brenda makines tuaj ose ambjenteve te tjera brenda ne shtepi, zyre etj. Realizon pastrimin e cdo grimce me vakum, ka drite tek pjesa e kokes e cila ju mundeson te shikoni dhe vende me te errta dhe per me teper eshte silencioze.

Material cilesor dhe dizanj unik !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,199Leke
6,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Fshese me Vakum
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.