MENU
Shporta

Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display

Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
-20 %
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display

Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Anycast

Modeli : M4 Plus

Detaje : 

Anycast M4 Plus mundeson transmetimin e videove, imazheve, lojrave etj nga telefoni ose smartphone juaj ne TV.

Mjafton te vendosni Anycast ne TV dhe gjithcka qe ndodhet ne telefonin tuaj mund ta shikoni ne ekran te madh televizori .

Me Anycast ju arrini te shijoni cdo gje qe ndodhet ne celularin tuaj ne nje ekran TV !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Anycast M4 Plus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.