MENU
Shporta

Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente

Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
-5 %
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente
Orë Smart Apple | SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente

Orë Smart Apple |  SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  SmartWatch 

Marka : Apple

Dimensionet : 42.5 * 36.4 * 11.4 mm

Kapaciteti i baterise : 334 mAh

CPU ( Proçesori ) : Dual-Core 780 MHz Cortex- A7

Memorie / RAM : 8GB / 512 MB

Display : 1.65 inç, 8.6 cm2

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale e serise se pare 42 mm. Apple Watch mundeson perdorimin e te gjitha aplikacioneve dhe funksioneve ne celularin tuaj duke bere te mundur mosperdorimin e tij ne cdo moment.

Apple Watch nje produkt lehtesisht praktik dhe i domosdoshem ne jeten e perditshme !     


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
35,999Leke
37,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: Apple Watch
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.