MENU
Shporta

Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X

Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
-25 %
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X

Antene Radio PtP Air Fiber 4X AF-4X


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene  Radio PtP Air Fiber

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : AF-4X

Rrezja : 200 + Km

Frekuenca : 4 GHz

Shpejtesia : 500 + Mbps

Funksioni : Mundeson eficence te larte spektrale dhe teknologjia qe perdor ben te arrije shpejtesine me te larte TDD te mundshme per reze te madhe, per lidhje PtP. Permbajtja prej silikoni dhe arkitektura e ndertimit jane dizenjuar ne menyre specifike per distanca te largeta dhe perdorime wireless ne mjedise te jashtme.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
59,999Leke
79,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AF-4X
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.