MENU
Shporta

Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028

Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
-14 %
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028
Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028

Leve Kontrolli per Lojra White Shark | Joystick Gamepad GP-2028 Red Dragon


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Leve Kontrolli

Marka : White Shark Red Dragon

Modeli : GP-2028

Gjatesia e kabllit : 1.5 metra

Suporton : PC

Nderfaqe : USB

Perputhet me : Windows 95 /  98 / 2000/ ME / XP/ Vista / Windows 7/ Windows 8 / Windows 10

Detaje : 

Leva permban 17 butona te vendosur ne menyre ergonomike me 2 dorezat duke siguruar nje pervoje fantastike gjate lojrave. Dizanji ergonomik siguron rehati gjate seancave te gjata te lojrave. Leva eshte e pershtatshme me te gjitha sistemet operative te PC duke e bere me te lehte perdorimin e saj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,699Leke
4,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: GP-2028 Red Dragon
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.