MENU
Shporta

Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB

Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
-25 %
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB
Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB

Karte Memorie Micro SD Samsung 64GB


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karte Memorie MicroSD

Marka : Samsung

Kapaciteti : 64GB

Shpejtesia e leximit : 100 MB/s

Funksioni : Sherben per ruajtjen e te dhenave, informacioneve, foto, video etj ne celularin tuaj.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.