MENU
Shporta

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
-18 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kamera Sigurie

Lidhja : me WiFi

Rezolucioni : 1080 pixels Full HD

Konsumimi i fuqise : <8W

Furnizimi me energji : 12V

Kamera : 2MP

Sistemin e Operimit : Windows 7, 8 ,10, XP

Kapaciteti i Memories : 64 GB

Distanca : 10 - 30 metra

Veprimet e alarmit : FTP Photo, Email Photo, Local Alarm

Interface i Rrjetit : RJ-45 10/ 100 Mb Ethernet Slot

Drita per Naten : 4 drita Infrared / 4 drit qe mundesojne ngjyrat e ambjentit

Aksesi ne Distance P2P : Suporton multi user view

Rrotullimi : 270 grade pan / 90 grade tilt

Vecori : kunderujit


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,499Leke
7,899Leke
  • Stock: Vjen gjendje per 2-3 dite
  • Model: Kamera Sigurie
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.