MENU
Shporta

Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh

Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
-39 %
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh

Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAh

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Power Bank

Marka : Baseus

Kapaciteti i baterise : 10000 mAh

Input ( Hyrja ) : Micro/ Type C  DC 5V/2A MAX

Output ( Dalja ) : USB DC 5V/2.1A MAX


Funksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit. Gjithashtu nepermjet Power Bank mundesoni karikimin e celularit me usb 2.0

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
3,590Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.