MENU
Shporta

Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande

Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Vetem Online -15 %
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande

Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande


Pershkrimi i Produktit

Emri : Mi TV Stick

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ : Android 9.0

Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steaming

Rezolucioni : 1080p (1920 x 1080)

CPU : Cortex-A53 Quad Core 64bit

GPU : Mali-450

RAM : 1GB DDR3

Memorie : 8GB eMMC

Bluetooth : versioni 4.1

Formati Video : RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, MP4, 3D

Formati Audio : MP3, AP3, Floc

Detaje :

Lidhuni me nje bote te argetimit dhe kenaqsise ne shtepi me Mi TV  Stick. Xiaomi Mi TV Stick eshte i lehte per tu perdorur, suporton kanale zanore dhe aplikacionet tuaja te preferuara si: NETFLIX, VUDU, YouTube, SlingTV etj. Ka performance te larte te kapacitetit te memories dhe karte grafike ne kualitetin maksimal. 

Perjetoni pamjet mahnitese 4K HDR dhe DOLBY DTS per nje pervoje te mrekullueshme. Shikoni shfaqjet tuaja te preferuara televizive, lajme, luani lojera ose degjoni radio. 

Mi TV Stick gjithashtu rekomandon video ne baze te preferencave personale ne YouTube dhe Google Play. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
6,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Xiaomi Mi TV Stick
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.