MENU
Shporta

Kabell per Printerin 150cm

Kabell per Printerin 150cm
Kabell per Printerin 150cm
Kabell per Printerin 150cm
-68 %
Kabell per Printerin 150cm
Kabell per Printerin 150cm
Kabell per Printerin 150cm
Kabell per Printerin 150cm

Kabell per Printerin 150cm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kabell Printeri

Gjatesia : 150 cm

Ngjyra : Blu

Detaje : 

Kablli per printerin realizon lidhjen e printerave, skanerave dhe pajisjeve te tjera lehtesisht me njeri tjetrin me porte USB B. Eshte i pershtatshem me USB 1.0 , USB 1.1 dhe USB 2.0 .

Gjithashtu ka shpejtesi transmetimi te larte USB 2.0 A male ne USB 2.0 B male.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
299Leke
949Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kabell Printeri
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.